Bu site üstünde yetiştirdiğim ve sizlere sunduğum tüm ürünler doğal yetiştirilmiştir. Hiçbir şekilde kimyasal ilaç ve kimyasal içeren gübreler kullanılmamış örtü altı tabir edilen plastik örtülerin altında yetiştirilmiş ürün olmayacaktır. Doğanın verdiği özellikleri tadı, kokusu ve rengi ile çok sağlıklı olacaktır. Ve sınırlı miktarda olacaktır. Bu ürünlerden faydalanacak kişiler dolayısı ile çok az olacaktır.  Bunun sebebi ayrıca şu sayfada açıkladım okumak için TIKLAYIN

Bu çileklerin tohumları yerel tohumlardır Balıkesir’in karesi bölgesinde üretilen ve sürekli tohumları alınan tohumlardan üretilecektir. Ve bu tohumlardan üretilen çileklerin tohumlarını nasıl aldığımı da bu sayfadan inceleyebilirsiniz TIKLAYIN

Hibrit tohum diye kastedilen STANDART ibaresi bulunan paketli tarım firmalarının sattığı her hangi bir tohum değildir.

Eğer sizde elinizdeki sebze ve meyvelerden üretip çoğaltılmasını istediğiniz tohumlar var ise lütfen bir zarfın içine koyup gönderin hem tohum bankamıza katkıda bulunup hemde dağıtılmasını sağlayabilirsiniz ülkemiz için bunu seve seve yapabilirim.

Sizlerden gelecek olan Çilek tohumları da üretilip çoğaltılınca Tohum Bankasında sürekli bulunacak ve her tohumdan herkes mevsiminde talep edebilecektir. Tabii ki mevsiminde gönderimler olacaktır bu konuya ayrıca başka bir sayfada değineceğim, Tohum Bankasın da sürekli bulunan tohumlar ekim zamanlarında dileyen herkesin kullanımına açık olacaktır. Belirli bir sayfada tarihleri liste halinde görebileceksiniz tohum paketleri hazır olduğunda bu sayfada liste halinde ve kaç paket olduğu takibinize sunulacaktır.

Kargo ücretini karşıladığınız sürece dilediğiniz tohumlardan talep edebilirsiniz. Tek tohum talepleri posta zarfı içinde gönderilecektir böylelikle kargo masrafını en aza indirebiliriz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir